REKLAMA

Napił się wódki i zagryzł wędliną. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

RZESZÓW / PODKARPACIE. Za wykroczenie odpowie mężczyzna ujęty w sklepie na gorącym uczynku. Mężczyzna otworzył butelkę wódki, a wypity alkohol „przegryzł” wędliną ze sklepowej półki. Nie miał przy sobie żadnych pieniędzy, więc za towar nie zamierzał zapłacić.

Wczoraj około godziny 20, policjanci z Rzeszowa interweniowali w sklepie jednej z sieci handlowych. Pracownik ochrony ujął mężczyznę, który będąc w sklepie uszkodził towar. Była to butelka alkoholu, którą otworzył i częściowo wypił. Potem zakąsił wędliną również zabraną ze sklepowej półki.

Mężczyzna został przekazany wezwanym do sklepu policjantom. Za uszkodzony towar nie zamierzał zapłacić, bo nie miał przy sobie pieniędzy. Ponieważ 34-latek był w stanie upojenia alkoholowego funkcjonariusze odwieźli go do izby wytrzeźwień. Mimo że uszkodzony towar pozostał w sklepie, mężczyzna będzie odpowiadał za kradzież. Policjanci skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

1398132768

źródło: KMP Rzeszów

06-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

napil-sie-wodki-i-zagryzl-wedlina-zlodziej-zatrzymany-na-goracym-uczynku