REKLAMA

Napaść na dwie kontrolerki w autobusie – poszukiwany jest sprawca. Za pomoc ZTM w Rzeszowie przygotował nagrodę

RZESZÓW PODKARPACIE. W poniedziałek 24 sierpnia o godzinie 08:46 przy ul. Rejtana na wysokości Millennium Hall w autobusie linii „0B” nr boczny 108 dwie kontrolerki Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie zostały zaatakowane przez podróżnego bez biletu.

Kontrolerka po wejściu tylnymi drzwiami do pojazdu poprosiła o okazanie biletu pasażera. Podróżny nie posiadał biletu, zakupił go poprzez aplikację mobilną podczas trwania kontroli. Poproszony o okazanie dokumentu tożsamości w celu wystawienia wezwania do zapłaty został poinformowany o przysługujących mu prawach. Po dojechaniu na kolejny przystanek kierowca otworzył drzwi i podróżny siłą opuścił pojazd. Kontrolerka próbowała mu zablokować drogę wyjścia, zgodnie z obowiązującym zarządzeniem, trzymając się poręczy blokując wyjście, a druga kontrolerka próbowała pomóc go zatrzymać w pojeździe. Po całym incydencie obie Panie udały się na obdukcję lekarską na Pogotowie. – informuje ZTMw Rzeszowie 

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zgłosił sprawę na Policję. Zwracamy się z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy napaści. Dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy ZTM w Rzeszowie przygotował nagrodę. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 017 8660 383, ztm@ztm.erzeszow.pl.

Źródło: ZTM w Rzeszowie

Autor: Amelia Krupik

27-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

napasc-na-dwie-kontrolerki-w-autobusie-poszukiwany-jest-sprawca-za-pomoc-ztm-w-rzeszowie-przygotowal-nagrode-3563