REKLAMA

Największy flash mob! Naucz się kroków i bądź gotowy na sobotę (WIDEO)

RZESZÓW. Już 16 maja o godz. 18.00 na płycie rzeszowskiego rynku odbędzie się próba pobicia rekordu na największy flash mob w Polsce – wszystko w ramach Rzeszowskiego Święta Transplantacji.

Już teraz możesz nauczyć się układu tanecznego, który został przygotowany przez organizatorów.

Pomysłodawcą wydarzenia jest „Studencki Rzeszów – czyli jak dobrze przeżyć studia w Rzeszowie”, największy fanpage skupiający studentów w naszym mieście.

Jako że flash mob charakteryzuje się tym iż tłum ludzi gromadzi się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków – chcielibyśmy przygotować krótki układ taneczny, w którym udział mógłby wziąć student, który nawet nie potrafi tańczyć. Każdy z nas miałby na sobie maseczkę chirurgiczną, które wcześniej przygotujemy. Wyobrażacie sobie setki studentów na rzeszowskim rynku biorących udział w takim wydarzeniu? Coś pięknego! – opowiadają organizatorzy.

– Studenci razem z mieszkańcami stolicy Podkarpacia, mają zamiar przygotować krótki układ taneczny do utworu Bruno Marsa „Uptown Funk”, w trakcie którego będą mieli na sobie maseczki chirurgiczne. Na facebooku udział w wydarzeniu zadeklarowało już ponad 2800 osób – mówi Marek Podraza.

Cel jest szczytny – promocja transplantacji, która niejednokrotnie może uratować ludzkie życie. W ramach Rzeszowskiego Święta Transplantacji wystąpią również m.in. Mateusz Mijal, a także Sylwia Grzeszczak.

 

12-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

najwiekszy-flash-mob-naucz-sie-krokow-i-badz-gotowy-na-sobote-wideo