REKLAMA

Najpierw spotkanie w Empiku, później koncert. 30 lat KAT i Roman Kostrzewski

RZESZÓW / PODKARPACIE. 11 marca w Rzeszowie nie lada gratka dla wszystkich fanów mocnego, muzycznego uderzenia. Z okazji 30-lecia pierwszej płyty w klubie “Pod Palmą” zagra KAT i Roman Kostrzewski. Dowiedz się więcej!

JJ

“Metal and Hell” – tak nazywa się płyta, którą metalowy zespół wydał w 1986 roku. Krążek sprzedawał się w sporych ilościach, a zespół KAT otrzymał miano jednego z trzech najlepszych zespołów metalowych w kraju.

“666”, czyli polska wersja językowa wspomnianej płyty to łakomy kąsek dla wszystkich miłośników tego rodzaju muzyki. W 2014 roku KAT i wokalista Roman Kostrzewski zaczęli pracować nad nowym albumem w wersji Anno Domini 2015.

Efekty przerosły oczekiwania fanów. Płyta charakteryzuje się energią i bardzo przypomina krążek sprzed 30 lat. Ma swój wyjątkowy klimat i brzmienie. Piątkowy wieczór zapowiada się zatem bardzo interesująco.

Roman Kostrzewski mówi, że starą-nową płytę nagrali w niecały tydzień. – Zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utracić przy wielodniowych sesjach. Materiał zawarty na „666” zyskał nowe, współczesne brzmienie i klimat – twierdzi Kostrzewski.

Koncert odbędzie się 11 marca (piątek) o godz. 18:30 w klubie “Pod Palmą”. Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł, w dniu koncertu 50 zł. Przed KAT-em zaprezentują się również  Strzyga (trash-metal), G-Hud (ciężki metal), Silent Jester (metal-core), M.O.S.F.E.T (metal).

Od godziny 16:00 fani mogą spotkać się z członkami zespołu w Empiku w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego 44.

(az)

08-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

najpierw-spotkanie-w-empiku-pozniej-koncert-30-lat-kat-i-roman-kostrzewski-az003