REKLAMA

Najmłodsi odpowiadali na trudne pytania policji (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z rzeszowskiej komendy miejskiej odwiedzili Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie.  Policjanci oceniali wiedzę uczniów uczestniczących w VI Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym. Zdaniem jury wiedza najmłodszych jest znakomita. Trzeba tylko pamiętać o wykorzystaniu jej w dniu codziennym.

Bezpieczeństwo najmłodszych, w tym bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest zawsze priorytetem dla rzeszowskich policjantów. Dlatego po raz kolejny chętnie przyjęli zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 17 w Rzeszowie. VI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym, jak co roku przyciągnął dużą liczbę uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych z Rzeszowa.

Szkoła wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego jest organizatorem Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym. Ideą konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci wiedzy o bezpiecznym i prawidłowym poruszaniu się po drogach. W konkursie zmierzyli się ze sobą uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Wiedzę uczestników oceniało jury, w skład którego weszli policjanci z wydziałów ruchu drogowego i prewencji, przedstawiciele WORD-u i organizatora. Jury bardzo wysoko oceniło wiedzę dzieci z zakresu bezpieczeństwa. Zwycięzcy zmagań w swoich kategoriach wiekowych otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

źródło: KMP Rzeszów

30-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

najmlodsi-odpowiadali-na-trudne-pytania-policji-zdjecia