REKLAMA

Najlepsze restauracje w Rzeszowie. Zobacz 5 najlepszych

Rodzinny obiad, romantyczna kolacja, śniadanie czy przyjacielski lunch – każda okazja jest dobra na to, wybierz się do dobrej restauracji. A tych w Rzeszowie, w stolicy Podkarpacia, nie brakuje. Jeśli priorytetem jest dla Ciebie dobre jedzenie, ale nie są Ci obojętne także inne kwestie, takie jak atmosfera czy wystrój, koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym prezentujemy TOP5 najlepszych restauracji w mieście Rzeszów.

Restauracja Patio w Hotelu Grand

Restauracja Patio to kwintesencja wszystkich elementów, które składają się na dobrą i klimatyczną kuchnię. Serwowane są tu wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej, zaś Szef Kuchni co miesiąc przygotowuje specjalną ofertę, do której spośród niebanalnego wachlarzu win z tzw. Vinoteki, dobierane jest to najlepsze. Dla zwolenników mocniejszych trunków również szeroka gama alkoholi, podawanych w części Amber Bar. Niezwykłego klimatu temu miejscu nadaje antresola wenecka. W ofercie znajdują się takie posiłki jak śniadanie, lunch, obiad, brunch oraz napoje, serwowane przez znakomitych kelnerów. To także doskonałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych.


Restauracja Patio w Rzeszowie https://www.patio-rzeszow.pl/

Restauracja Patio mieści się w samym sercu miasta, we wnętrzu Grand Hotel Boutique przy ulicy Księdza Feliksa Dymnickiego 1a w Rzeszowie. Dla klientów dostępny jest obszerny parking, możliwość rezerwacji a także możliwość zamówienia przez Internet wraz z płatnością online oraz dowóz.

O doskonałości tej restauracji może dodatkowo świadczyć fakt, iż została ona zwycięzcą Festiwalu Restaurant Week Polska i to aż w czterech kategoriach- najlepsza restauracja w Rzeszowie i w Polsce, najlepsza przystawka w Polsce, najlepsze danie główne w Polsce oraz najpopularniejsza restauracja w Polsce. Będąc więc w stolicy Podkarpacia konieczne należy odwiedzić to miejsce.

Restauracja Stary Browar Rzeszowski

Stary Browar Rzeszowski to miejsce wyjątkowe choćby z tego względu, iż jest pierwszym na Podkarpaciu browarem restauracyjnym, oferującym piwo własnej produkcji. Niemniej, oprócz doskonałej jakości rzemieślniczego, złocistego trunku, oferowane są tu również pyszne dania kuchni staropolskiej, co doskonale współgra z tym znanym od wieków napojem bogów. Restauracja urządzona jest bardzo nietypowo i klimatycznie, gdyż będąc w środku można poczuć się faktycznie jak w starym browarze. Dodatkową atrakcję stanowi warzelnia, gdzie piwowarzy na oczach gości warzą piwo. Restauracja zadziwia także swoich klientów nietypowymi pomysłami – pizzą o średnicy jednego metra, burgerem z frytkami ważących 5 kilogramów czy prosiakiem pieczonym w całości.


Restauracja Stary Browar Rzeszowski http://www.browar-rzeszow.pl/

Stary Browar Rzeszowski zapłacić się bezpośrednio przy Rynku Starego Miasta (ul. Rynek 23) w Rzeszowie. Najniższa rezerwacja miejsca, zaś w okresie letnim posiłek można zjeść w ogródku. Jest to niewątpliwie wyjątkowe miejsce w centrum Rzeszowa, które koniecznie trzeba odwiedzić w mieście.

Restauracja Folk w Hotelu Bristol

Dla wielbicieli tradycyjnej kuchni polskiej, w tym także dań z dziczyzny, obowiązkowym punktem na gastronomicznej mapie Rzeszowa powinna być naturalnie Restauracja Folk. To wyjątkowe miejsce, w którym serwowane są wykwintne regionalne potrawy oraz najlepsze dania kuchni myśliwskiej. Można tu zjeść śniadanie, lunch, obiad czy brunch. W ofercie także organizacja imprez okolicznościowych a także szkoleń kulinarnych. W nawiązaniu do nazwy, całość wystroju lokalu oparta jest na motywie folkowym.

Restauracja Folk w Rzeszowie http://www.folk-rzeszow.pl/

Restauracja sklep się w rzeszowskim Hotelu Bristol przy ulicy Rynek 20-23 w Rzeszowie. Wykrywanie możliwości zarezerwowania miejsca a także prywatnego posiłku. Niewątpliwą atrakcją jest stolik na balkonie, z widokiem na rzeszowski rynek.

CESKA HOSPODA

Kuchnia pochodząca od naszych południowych sąsiadów – a mianowicie kuchnia czeska i Ceska Hospoda do kolejne kulinarne miejsce, które zyskało uznanie Rzeszowian. Jest to lokal z miłą, swobodą atmosferą, gdzie na wyśmienitych i oryginalnych, dana wersja jest beczkowe piwo w prosto z Czech. O miłą atmosferę dba zespół kelnerów, zaś barmani nalewają piwo z największym skupieniem, przez gwiazdkę pianę.


Zdęcie źródło: http://ceskahospoda.rzeszow.pl/

Restauracja Ceska Hospoda ulokowana jest przy Rynku – Rynek 5 w Rzeszowie.

Konfitura

Bardzo urocze, rodzinne miejsce, gdzie w przyjemnej atmosferze można wypróbować dania tradycyjnej kuchni polskiej. Jednak tym, co wyróżnia tą restaurację, jest niezwykłe i wyważone połączenie tradycji z nowoczesnością – zarówno wśród wystroju, jak i dań – wspaniałe dania tradycyjnej kuchni polskiej zyskują tu nowe, zaskakujące oblicze. Jest to miejsce, do którego chce się wracać.


Zdjęcie źródło: https://restauracjakonfitura.pl

Restauracja Konfitura mieści się przy ulicy Juliusza Słowackiego 8 w Rzeszowie.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

07-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

najlepsze-restauracje-w-rzeszowie-zobacz-5-najlepszych