REKLAMA

Nago nad basenem. Mieszkanka Mielca pnie się w Top Model

PODKARPACIE. Urodzona w Mielcu Adrianna Daniel bierze udział w szóstym sezonie programu Top Model. Oprócz umiejętności tanecznych, dobrania odpowiedniego makijażu, czy obuwia, mieszkanka Podkarpacia wzięła udział w nagiej sesji. Jak wypadła w oczach jurorów?

daniel

foto: Instagram Adrianny Daniel

Na początek uczestnicy musieli zapozować do zdjęcia dla kampanii reklamowej jednej z firm obuwniczych. Częścią tego zadania była nauka choreografii trzech tańców: hip-hopu, współczesnego i latino.

Następnie, 21-letnia Adrianna Daniel oraz jej rywalki musiały popisać się umiejętnościami aktorskimi. Wraz z aktorami “Drugiej Szansy”Agnieszką Przepiórkowską i Maciejem Musiałowskim odegrali sceny z popularnego w ostatnim czasie serialu produkcji TVN. Zadanie wydawało się podwójnie wymagające, bo najważniejsza była sztuka improwizacji.

nhy

foto: kadr z TVN

Ostatnim wyzwaniem była naga sesja nad basenem. Zdaniem jurorów (Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka) urodzona w Mielcu Adrianna wypadła bardzo dobrze. Blondwłosą piękność z Podkarpacia zobaczymy w następnym odcinku.

Uczestniczki walczą o 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek “Avant” oraz zdjęcie na okładce magazynu “Glamour“.

Kolejny odcinek w najbliższy wtorek o godz. 21:30 na TVN.

Cały odcinek można obejrzeć TUTAJ.

07-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nago-nad-basenem-mieszkanka-mielca-pnie-sie-w-top-model