REKLAMA

Nabór do służby w podkarpackiej KAS. 50 wolnych etatów

PODKARPACIE. Rozpoczął się nabór do Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu. Na kandydatów czeka 50 wolnych etatów mundurowych w strukturach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu. Przewidywane miejsca pełnienia służby to: Medyka, Korczowa, Budomierz, Przemyśl, Rzeszów a także Krosno. Podania będą przyjmowane 9 sierpnia 2021 roku.
1_82

 

Funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej może zostać osoba, która m.in. jest obywatelem polskim, korzysta z pełni praw publicznych, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada wykształcenie co najmniej średnie, cieszy się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia.

Z uwagi na specyfikę pracy dodatkowym atutem kandydata będzie wykształcenie średnie techniczne (np. mechaniczne, mechatroniczne, elektroniczne) lub wyższe wykształcenie prawnicze, czy ekonomiczne.

Na liście wymagań dodatkowych znajduje się także doświadczenie zawodowe zdobyte np.: w kancelariach prawnych czy  instytucjach państwowych i samorządowych, ukończone kursy lub szkolenia przydatne w Służbie Celno-Skarbowej (np.: trenowanie sportów walki, uprawnienia instruktora sportu, uprawnienia instruktora strzelectwa, kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy) a także prawo jazdy kat. C.

 

2_47

Kandydatów do służby czeka kilka etapów postępowania m.in. test wiedzy, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna. Test wiedzy planowany jest już 28 sierpnia 2021 roku.

 

Jak aplikować?

Szczegółowe dane na temat naboru ( w tym wymagane dokumenty) znajdują się  w Informacji nr 1/2021 o postępowaniu kwalifikacyjnym opublikowanej w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Podania będą przyjmowane do 9 sierpnia 2021 roku.

 

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

 

28-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)