REKLAMA

Podaruj bliskim bezpieczeństwo dzięki SiDLY

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, gdy w sposób szczególny chcemy zadbać o swoich bliskich. W tym roku ze względu na pandemię i związaną z nią izolację ten okres jest wyjątkowo ciężki. Szczególnie seniorzy są grupą, którym oprócz narażenia na zakażenie może grozić samotność i strach z tym związany. Świąteczny czas to idealny moment aby zadbać o bezpieczeństwo najbliższych i obdarować ich opaską telemedyczną SiDLY z pakietem teleopieki.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W dobie COVID-19 bezpieczeństwo jeszcze bardziej niż wcześniej stoi na czele tych najważniejszych, nadrzędnych wartości, o które trzeba dbać bezwarunkowo. Ale jak zadbać o swoich bliskich gdy wprowadzane obostrzenia utrudniają codzienny kontakt? Albo gdy strach o zdrowie bliskich jest tak duży, że nie wiemy czy dobrym pomysłem są częste odwiedziny?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, więc podaruj bliskim równie wyjątkowy prezent! Opaska telemedyczna SiDLY z pakietem teleopieki to świetny wybór, dzięki któremu masz pewność, że nawet gdy nie będzie Cię obok osoba, którą kochasz będzie pod opieką!

Opieka ratownika w czasie pandemii

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostępnym na rynku opieka nad bliskimi w czasie pandemii staje się znacznie łatwiejsza. Takim rozwiązaniem jest teleopieka, której głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom starszym czy samotnym. Dzięki teleopiece w sytuacjach takich jak np. upadek czy znaczący spadek ciśnienia Twój bliski otrzyma pomoc od ratownika z centrum medycznego. W usłudze teleopiekuńczej wykorzystywane są opaski telemedyczne wyposażone w liczne funkcje.

Jak działa opaska SiDLY?

Opaska telemedyczna SiDLY z wyglądu przypomina zegarek. Przez cały czas użytkowania monitorowane są parametry życiowe użytkownika takie jak np. temperatura czy tętno. W przypadku zagrożenia np. upadku pomocy udzielą ratownicy z centrum medycznego. Ratownik kontaktuje się z użytkownikiem za pomocą opaski, dzwoniąc jak na telefon. Jeśli jest taka potrzeba ratownik zdalnie udziela pomocy, wzywa bliską osobę z rodziny albo służby ratunkowe. Rodzina może na bieżąco podejrzeć stan użytkownika opaski dzięki wygodnej aplikacji na telefon.

Szereg funkcji w jednym urządzeniu

Decydując się na zakup SiDLY wraz z opaską użytkownik otrzymuje pakiet teleopieki. Opaska SiDLY wyposażona jest w przycisk SOS, który umożliwia wezwanie pomocy w przypadku niebezpiecznej sytuacji, detektor upadków – który w momencie wykrycia upadku wyśle alert do ratownika czy dwustronną komunikację głosową umożliwiającą rozmowę z ratownikiem za pomocą opaski. SiDLY posiada także wbudowany moduł GPS umożliwiający określenie lokalizacji użytkownika. Opiekun np. osoby starszej może wyznaczyć tzw. strefy bezpieczeństwa dla swojego podopiecznego i w momencie jej opuszczenia opaska SiDLY wyśle powiadomienie do wskazanych wcześniej osób. W momencie zakupu opaski użytkownik oraz opiekun otrzymują dostęp do platformy internetowej. Po zalogowaniu znaleźć można historie alertów, wyniki aktualnych pomiarów. Wszystkie te informacje użytkownicy znajdą również w specjalnej, darmowej aplikacji mobilnej. 1

SiDLY – wysoka jakość i polska produkcja

SiDLY to polska firma firma technologiczna. Głównym produktem firmy jest system teleopieki oparty o autorskie urządzenie medyczne w formie opaski na nadgarstek, platformę telemedyczną, oraz aplikację. Od października 2020 SiDLY świadczy usługi medyczne jako oficjalna placówka medyczna – NZOZ Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare.

Dowiedz się więcej o SiDLY
www.opaskasidly.pl

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

29-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

na-swieta-podaruj-bliskim-bezpieczenstwo-dzieki-sidly