REKLAMA

Na Podkarpaciu pracy nie znajdziesz? Najnowsze dane

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Według najnowszych badań wyszukiwarki ofert pracy Adzuna, w którym porównano zarobki w poszczególnych województwach, wypadamy najgorzej. W klasyfikacji 50. największych miast w Polsce Rzeszów wypada jednak trochę lepiej.

Województwo Podkarpackie w rankingu województw znalazło się na 16.miejscu, natomiast Rzeszów na 50 miast plasuje się na miejscu 21. Na jeden wakat przypada tutaj 8.21 osób poszukujących pracy. Najlepiej wypadły Poznań, Kraków i Katowice, gdzie o jedno stanowisko pracy ubiega się mniej, niż 2 osoby. Najgorzej jest jednak we Włocławku, gdzie o jeden wakat walczy 56.42 chętnych. Niewiele lepiej jest w Radomiu, Elblągu, czy Grudziądzu.

Zestawiając ze sobą wspólnie wszystkie 50. miast, które brały udział w badaniu, na jedno stanowisko w Polsce przypada 15.6 chętnych.

Ci, którzy chcą sprawdzić, gdzie można się zatrudnić na Podkarpaciu i w innych polskich miastach, więcej informacji na stronie internetowej: www.adzuna.pl/.

money
ZDJ.: sxc.hu

26-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

na-podkarpaciu-pracy-nie-znajdziesz-najnowsze-dane