REKLAMA

Na konto zmarłej Gabrysi z Jarosławia włamali się hakerzy! “Dodają okrutne treści”

Rodzina zmarłej w Wigilię Gabrysi Dzimiry z Jarosławia padła ofiarą ataku hakera, który włamał się na konto dziewczyny i rozsyła z niego obraźliwe teksty. Sprawę wyjaśnia policja Śmierć 15-latki poruszyła cały kraj.

Jak wiecie prywatne konto śp. Gabrysi zostało przejęte przez hakerów. Nie wiemy, kim są te osoby (lub osoba) i w jakim celu dodają tak okrutne treści kierowane do Rodziny zmarłej Gabrysi, a przede wszystkim do Jej Mamy, Pani Zdzisławy Dzimira. Za zgodą najbliższej Rodziny sprawa została wczoraj zgłoszona na Policję – czytamy na facebookowej stronie „Pomoc dla Gabrysi”.

Gabrysia Dzimira z Jarosławia zmarła w Wigilię. Dziewczyna urodziła się z wrodzoną wadą serca i płuc. Wada serca prowadziła do tego, że w jej organizmie brakowało tlenu, a krew utlenowana mieszała się z krwią odtlenowaną. Dzięki ofiarności ludzi, zebrano kwotę 4 milionów złotych, która była potrzebna na leczenie Gabrysi. W grudniu 15-latka poleciała do USA, gdzie walczyła o życie i przeszła skomplikowaną operację.

Piszecie do Nas wiele wiadomości, że może być trudno znaleźć osoby, które dodają te nieprawdziwe treści i odpowiadają za to wszystko – zdajemy sobie z tego sprawę, jednak jesteśmy pełni nadziei, że uda się poznać tożsamość tych ludzi i zakończyć tę potworną sytuację. Mamy nadzieję, że te osoby (lub osoba) poniosą surowe konsekwencje swoich działań – informuje profil „Pomoc dla Gabrysi”.

 

30-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

na-konto-zmarlej-gabrysi-z-jaroslawia-wlamali-sie-hakerzy-dodaja-okrutne-tresci-3829-00r2kc