REKLAMA

Na Dworcu Lokalnym odbędą się dni otwarte rzeszowskiego ZTM-u

RZESZÓW / PODKARPACIE. 10 maja odbędą się dni otwarte Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie. Miejscem wydarzenia będzie Dworzec Lokalny. Mieszkańcy dowiedzą się na nich wielu ciekawostek na temat funkcjonowania rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Zaprezentowany zostanie także rower miejski.

6_2_1_1_1

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zaprasza wszystkich na dni otwarte, które odbędą się w piątek 10 maja, w godzinach 09:00 – 17:00 na Dworcu Lokalnym przy ul. Towarnickiego 7 w Rzeszowie.

Podczas spotkania zaprezentujemy m. in. zasady funkcjonowania i organizacji pracy na najnowocześniejszym dworcu autobusowym, zasady funkcjonowania Centrum Zarządzania Transportem Publicznym, Systemu Informacji Pasażerskiej, Systemu Elektronicznego Poboru Opłat oraz zasady działania Rzeszowskiej Karty Miejskiej i jej możliwości w zakresie Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportowego. W tym dniu odbędzie się także prezentacja roweru miejskiego – czytamy na stronie ZTM-u.

Dodatkowo mieszkańcy usłyszą sporo ciekawostek na temat historii rzeszowskich autobusów miejskich. Rzeszowianie będą też mogli za darmo wyrobić Rzeszowską Kartę miejską, porozmawiać z pracownikami Centrum Zarządzania Transportem Publicznym, czy dowiedzieć się, jak powstaje rozkład jazdy autobusów.

58732965_2342982579080031_5173702228778680320_n

Źródło: ZTM Rzeszów

03-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

na-dworcu-lokalnym-odbeda-sie-dni-otwarte-rzeszowskiego-ztm-u-636-00r2kc