REKLAMA

Multikino obniża ceny w Rzeszowie! 14,90 zł za każdy film 2D

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sieć kin Multikino obniżyła ceny biletów w Rzeszowie. Od 10 stycznia wszyscy wielbiciele oglądania filmów na dużym ekranie zapłacą 14,90 zł za każdy seans 2D. Oferta obowiązuje we wszystkie dni tygodnia.

kino-funnytools_1

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Multikino obniżyło ceny biletów. Każdego dnia za bilet na dowolny seans zapłacicie teraz tylko 14,90 złotych. Nowy cennik nie ma ograniczeń, możecie wybrać każdy film – widowiskowy megahit albo kameralny dramat – informuje Multikino.

Dopłata występuje tylko wtedy, gdy zdecydujecie się na na wybór formatu 3D. Nowe niższe ceny idealnie wpasowują się w bardzo bogaty repertuar naszego kina. Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy – czytamy w informacji prasowej Multikina.

Już w tym tygodniu, 17 stycznia na ekrany wrócą Franz Maurer, bohater kultowych “Psów”. Najnowsza część zatytułowana “Psy 3. W imię zasad” pokaże nam, jak dalej potoczyły się losy Franza, Nowego czy Wolfa. Swoje role powtórzą nie tylko Bogusław Linda, ale także Cezary Pazura i Artur Żmijewski. Wielbiciele ogromnych emocji nie mogą przegapić premiery “1917”, widowiska wojennego w reżyserii Sama Mendesa, twórcy “Skyfall” i “Spectre”. Całość została nakręcona za pomocą jednego ujęcia, co robi piorunujące wrażenie.

Ferie zimowe z pewnością staną się pretekstem do wielu kinowych eskapad. Z początkiem stycznia na ekrany weszły dwie animacje: w “Urwisie” poznamy przygody psiego łobuza, a w “Tajnych i fajnych” wejdziemy do świata międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Do kin 17 stycznia powraca także rozmawiający ze zwierzętami “Doktor Dolittle”. W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki.

Źródło: Multikino / informacja prasowa

14-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

multikino-obniza-ceny-w-rzeszowie-1490-zl-za-kazdy-film-2d-6362-00r2kc