REKLAMA

Młody wokalista z regionu w finale Mam Talent! (WIDEO)

|

Młody wokalista z regionu w finale Mam Talent! (WIDEO)

Jan Szynal, który pochodzi z Tuszyny obok Mielca, weźmie udział w sobotnim finale programu “Mam Talent”. Telewizyjne show rozpocznie się o 20:00.

gjgj

Foto: YouTube / kanał: TVN Talent Show

Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Jego tata gra na gitarze i to po nim Janek ma zamiłowanie do muzyki. W dzieciństwie rodzice zapisali go do ogniska muzycznego, gdzie uczył się podstaw gry na keyboardzie. Nauka nie trwała długo, gdyż Janek nie wykazywał wielkiego zainteresowania. Dopiero mając 13-14 lat, zaczął spędzać czas przy instrumencie. Wokal zaczął kształcić około 3 lat temu. Janek od 2 lat jest wokalistą w zespole Jelly Beans. Ponadto tworzy własne utwory (teksty i muzykę).

Za swój największy sukces uważa napisanie swojej pierwszej piosenki „Skowronek”. – Muzyka jest dla mnie przyjacielem, któremu wszystko mogę opowiedzieć. Każdy smutek, cierpienie, ale także chwile piękne (radość) – mówi Janek o pasji do muzyki.

Jan Szynal jest jednym z finalistów telewizyjnego programu Mam Talent. Rozpocznie się on w sobotę (30 listopada) o godzinie 20:00 w TVN.

Już po raz ostatni chciałbym Was prosić o wsparcie sms-owe jak i to duchowe! Naprawdę wiele to dla mnie znaczy! Nie ukrywam, z każdą kolejną godziną stres jest coraz większy, mam nadzieję, że nie zawiodę! To tak naprawdę dzięki Wam jestem tak wysoko! DZIĘKUJĘ – napisał przed paroma dniami na swoim Facebooku.

 

Poniżej występ castingowy Jana Szynala:

 

Źródło: Mam Talent TVN

30-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mlody-wokalista-z-regionu-w-finale-mam-talent-wideo-7757-00r2kc