REKLAMA

Młoda kobieta odpowie za posiadanie narkotyków

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niej kilkadziesiąt gramów marihuany i mefedronu. Kobieta przyznała, że narkotyki należą do niej. Usłyszała zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających i psychotropowych.

Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację, o kobiecie mogącej posiadać narkotyki. Z informacji wynikało, że posiadane przez 21-letnią mieszkankę Rzeszowa narkotyki, to marihuana i mefedron.

W piątek kobieta miała przebywać w rejonie ul. Witosa. Policjanci zauważyli ją na parkingu w samochodzie marki BMW. Oprócz 21-latki, w aucie był również kierowca, 28-letni mężczyzna. Policjanci poinformowali osoby o powodzie kontroli. Na ich wezwanie kobieta dobrowolnie wydała woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku.

303-196674

Policjanci zabezpieczyli substancje. Wstępne badanie potwierdziły, że susz roślinny to marihuana, a biały proszek to mefedron. Łącznie zabezpieczyli niemal 34 gramy marihuany i ponad 70 gramów mefedronu.

Już podczas pierwszych czynności okazało, że mężczyzna nie miał ze sprawą nic wspólnego. Natomiast kobieta przyznała, że narkotyki należą do niej. Na podstawie zebranego materiału policjanci przedstawili jej zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających i substancji psychotropowych.

KMP Rzeszów

14-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mloda-kobieta-odpowie-za-posiadanie-narkotykow-00e8po-7159