REKLAMA

Minister Finansów wyróżnił funkcjonariuszy i pracowników KAS z Podkarpacia

WARASZAWA / REGION. Minister finansów Tadeusz Kościński i szef Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) nadinsp. Piotr Walczak spotkali się z funkcjonariuszami i pracownikami KAS, którzy w 2019 roku wyróżnili się w ratowaniu zdrowia i życia obywateli. Wśród wyróżnionych osób są przedstawiciele KAS z Podkarpacia. Ministrowie podziękowali im za wzorową obywatelską postawę i niesienie pomocy innym.

cbd9765b-4844-4bda-a317-60fa1981633b
Foto: Ministerstwo Finansów

To spotkanie jest dowodem na to, że etos pracy i służby publicznej wykracza poza oficjalne procedury i siedziby urzędów. Jesteście przykładem dla innych, bo pokazaliście swoją postawą, że ludzie mogą liczyć na pracowników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, mogą zwracać się do nich o pomoc nie tylko w sprawach urzędowych, i że taką pomoc otrzymają – powiedział do zebranych funkcjonariuszy i pracowników KAS minister finansów Tadeusz Kościński podczas spotkania, które odbyło się w piątek w Ministerstwie Finansów.

Wśród wyróżnionych osób są przedstawiciele KAS z Podkarpacia. Magdalena Majewska, Krzysztof Hendzel, podkom. Tomasz Filipowicz i st. asp. Artur Sikorski z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu zabezpieczali miejsca groźnych wypadków drogowych i udzielali pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Ministrowie oraz szef KAS życzyli osobom wyróżnionym wielu sukcesów w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym.

d3848545-8314-4d78-8bbe-0cafcffaa359

Foto: ministerstwo Finansów / wyróżnieni przedstawiciele KAS z Podkarpacia

Okazana przez Państwa pomoc osobom potrzebującym to praktyczny wymiar służby publicznej. A taka służba to nie tylko wykonywanie zadań i poleceń służbowych, ale również odwaga, umiejętność i chęć niesienia pomocy w sytuacji zagrożenia. Chciałbym Państwu bardzo podziękować za wzorową, obywatelską postawę – mówił szef KAS Piotr Walczak.

Źródło: gov.pl

15-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

minister-finansow-wyroznil-funkcjonariuszy-i-pracownikow-kas-z-podkarpacia-6724-00r2kc