REKLAMA

Mikołaje na spadochronach

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już 3 grudnia odbędzie się Lotnicze Spotkanie ze św. Mikołajem, które organizuje Aeroklub Rzeszowski. Mikołaje będą skakali ze spadochronem. Oprócz powietrznych atrakcji, dzieci otrzymają prezenty.

q

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Celem imprezy jest uświetnienie Dnia Świętego Mikołaja poprzez organizację wręczania prezentów dla dzieci przez „Mikołajów” po lądowaniu na spadochronach lub w przypadku złych warunków atmosferycznych lądujących samolotem. Jest to także okazja do propagowania sportów lotniczych oraz promocji stowarzyszenia.

Piknik odbędzie się dnia 03.12.2016 r. o godz. 12:00 ( lądowanie spadochroniarzy w strojach Mikołajów ) następnie wręczenie prezentów z ustawionego przed hangarem ARz samolotu.

W pikniku mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby, bez ograniczeń wiekowych. Osoby niepełnoletnie muszą przebywać pod nadzorem opiekuna. Piknik odbędzie się na terenie Aeroklubu Rzeszowskiego, na płycie postojowej przed hangarem ARz.

Prezenty dla dzieci można dostarczać do siedziby Aeroklubu Rzeszowskiego od 28.11 do 02.12 w godzinach od 9:00 do 14:00 lub w dzień imprezy w godzinach 8:00 do 11:30. Organizator zastrzega sobie, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza nie będzie zawierała lotów lub/i skoków spadochronowych.

Nie będzie można dokonywać korekt w programie imprezy ze względu na warunki atmosferyczne i przyczyny niezależne od organizatora. Podczas pikniku nie będzie można pić alkoholu.

Program imprezy:
11:45 kołowanie samolotu PZL-101 ze Świętym Mikołajem i pomocnikami
12:00 skok spadochronowych lub przelot w przypadku złych warunków atmosferycznych
12:10 lądowanie Mikołaja i pomocników w wyznaczonym terenie obok płyty postojowej, przed
hangarem ARz
12:15 wręczanie prezentów dzieciom, wspólne zdjęcia
14:00 zakończenie imprezy

Prezenty będą przyjmowane w sekretariacie ARz, oznaczane będą imieniem i nazwiskiem dziecka, osoba oddająca prezent dostanie potwierdzenie odbioru. Prezenty przyjmowane będą od 28.11 do 02.12 w godzinach od 9:00 do 14:00 lub w dzień imprezy w godzinach 8:00 do 11:30.

źródło: www.rzeszów.pl

30-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)