REKLAMA

Mieszkanka powiatu rzeszowskiego jechała w Bieszczady. Pijana prowadziła samochód

REGION. 29-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego jechała na wypoczynek w Bieszczady. W Izdebkach policjanci ruchu drogowego zatrzymali ją do kontroli drogowej. Okazało się, że kierująca ma 1,2 promila alkoholu w organizmie.

alkomat2

Foto: policja.pl

W czwartek po godzinie 13:00, policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy pełnili służbę w miejscowości Izdebki. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 29-letnią kierującą pojazdem mini cooper.

Cała kontrola przebiegała bez uwag, aż do momentu poddania kobiety badaniu na stan trzeźwości. Okazało się bowiem, że kierująca, będąca mieszkanką powiatu rzeszowskiego, ma w organizmie 1,2 promila alkoholu.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta jechała w Bieszczady na wypoczynek i miała do przejechania jeszcze kilkadziesiąt kilometrów.

Policjanci zatrzymali 29-latce prawo jazdy i uniemożliwili dalszą jazdę. Samochód został przekazany wskazanej osobie. Teraz kobieta odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem.

Źródło: Podkarpacka Policja

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mieszkanka-powiatu-rzeszowskiego-jechala-w-bieszczady-byla-pijana-9594-00r2kc