REKLAMA

Mieszkaniec Strzyżowa aresztowany

STRZYŻÓW. Mieszkaniec Strzyżowa na przestrzeni kilku tygodni dokonał usiłowania rozboju, kradzieży, włamania, groził pobiciem, dokonał uszkodzenia ciała. Wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

1293479500
Mężczyzna na przestrzeni kilku tygodni usiłował dokonać rozboju na małoletnim, dokonał włamania i ukradł odtwarzacz MP3 wraz ze słuchawkami, dwukrotnie groził pobiciem, trzykrotnie dokonał uszkodzenia ciała oraz dokonał kradzieży 3 rowerów.
 

Prokuratura Rejonowa w Strzyżowie nadzoruje śledztwo przeciwko podejrzanemu mężczyźnie. Wobec niego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, a także zobowiązano go do regularnego stawiennictwa w strzyżowskiej komendzie. 18-latek nie zastosował się jednak do wskazanych czynności, ponadto w tym czasie popełniał kolejne czyny.

 

W związku z powyższym śledczy wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Wydano postanowienie o zatrzymaniu mężczyzny w areszcie na okres 3 miesięcy.

 

Mieszkańcowi Strzyżowa grozi kara pozbawienia wolności od 2 lat do 12 lat.

 

źródło: KPP Strzyżów

20-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mieszkaniec-strzyzowa-aresztowany