REKLAMA

Mieszkaniec Rzeszowa zatrzymany za posiadanie nielegalnych papierosów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie nielegalnych papierosów. W garażu, który użytkował, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 1837 paczek papierosów. Wartość uszczuplenia podatkowego policjanci wyliczyli na ponad 31 tysięcy złotych.

303-198751

Foto: Podkarpacka Policja

Informację o mężczyźnie posiadającym papierosy bez polskich znaków akcyzy, uzyskali policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą rzeszowskiej komendy. Nielegalne papierosy miał przechowywać w swoim garażu. Funkcjonariusze pojechali tam w czwartek rano. Na miejscu zatrzymali podejrzanego mężczyznę, 67-letniego mieszkańca Rzeszowa. Podczas przeszukania, w jego garażu znaleźli 1837 paczek papierosów rożnych marek.

Wyjaśniający sprawę policjanci wyliczyli wartość uszczuplenia skarbu państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego na ponad 31 tysięcy złotych. Przesłuchali 67-latka i przedstawili mu zarzuty posiadania papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Źródło: Podkarpacka Policja

15-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mieszkaniec-rzeszowa-zatrzymany-za-posiadanie-nielegalnych-papierosow-1442-00r2kc