REKLAMA

Miejskie potańcówki dla seniorów również w styczniu

W związku z dużą popularnością, Potańcówki Miejskie dla Seniorów doczekały się dalszej kontynuacji.  Impreza odbędzie się w trzech grudniowych terminach. Miejscem zabawy będzie w dalszym ciągu aula Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.

Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) (1)

Foto: materiał nadesłany

Po sukcesie pięciu plenerowych Potańcówek Miejskich dla Seniorów na rzeszowskich Bulwarach, popularne zabawy przeniesione zostały końcem października do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Odświeżona formuła imprezy ponownie spotkała się z ciepłym przyjęciem uczestników, w wyniku czego dla mieszkańców przygotowany został styczniowy cykl imprez.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno:  5 stycznia, 8 stycznia,  19 stycznia oraz 26 stycznia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00. Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

01-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

miejskie-potancowki-dla-seniorow-rowniez-w-styczniu-1523-00r2kc