REKLAMA

Miał zarobić pieniądze, a ślad po nim zaginął. Policja prosi o pomoc.

RZESZÓW. Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Władysława Porady, 43-letniego mieszkańca Nowej Wsi. Zaginiony Władysław Porada w 2004 roku wyjechał w celach zarobkowych do Paryża. W październiku 2009 roku urwał się z nim kontakt i do tej pory mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.
1028639202

Rysopis zaginionego w 2004 roku:
Wiek: obecnie 43 lata, wzrost 176 – 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie, proste, ciemny blond. Twarz okrągła, nos prosty, uszy średnie normalne, oczy koloru jasnego.

Znaki szczególne: blizna po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Mężczyzna wyjechał samochodem marki Citroen Xsara Picasso w kolorze najprawdopodobniej srebrnym.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komisariatem Policji w Trzebownisku Nowa Wieś 387, tel. (17) 7712 997 lub na telefon alarmowy Policji 997.

01-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mial-zarobic-pieniadze-a-slad-po-nim-zaginal-policja-prosi-o-pomoc