REKLAMA

Mężczyzna został zaatakowany widłami. Ratownicy walczyli o jego życie

Bieszczady/ Podkarpacie. W niedzielę w miejscowości Równia w powiecie ustrzyckim doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna pod wpływem alkoholu, wtargnął na prywatną posesję i zaczął się awanturować, po czym został zaatakowany przez gospodarza widłami. Zespół Pogotowania Ratunkowego, który został wezwany przez 1,5 godziny próbował uratować jego życie, po czym został przewieziony do Rzeszowa śmigłowcem LPR.
ratownictwo
Foto: Baza HEMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku
W niedzielę, 23 sierpnia, zespół Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku stacjonujący w Ustrzykach Dolnych, został wezwany do miejscowości w pobliżu Ustrzyk Dolnych. Powodem wezwania było przebicie widłami klatki piersiowej.

Z powodu ciężkiego stanu pacjenta, oraz możliwej potrzeby pilnego zabiegu w obrębie klatki piersiowej, do zdarzenia zadysponowano jednocześnie załogę Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Ratownika10, stacjonującego w c Sanok, który pomimo bardzo ciężkich warunków pogodowych (niski poziom chmur i mżawka) podjął misję ratowniczą. Po prawie 1,5 godzinnej walce o życie w karetce, ustabilizowany pacjent przetransportowany został drogą powietrzną do Centrum Urazowego w Rzeszowie – relacjonują ratownicy pogotowia.

Właściciel posesji został zatrzymany do momentu wyjaśnienia sprawy. Ofiara została przetransportowana do szpitala helikopterem ratunkowym – mówi Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Źródło: Rzeszow112

Autor: Amelia Krupik

25-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.