REKLAMA

Mężczyzna zgłosił interwencję, bo chciał zostać aresztowany

LEŻAJSK / PODKARPACIE. 27-latek zmyślił, że został raniony nożem przez swoją babcię. Jak twierdził, zgłosił interwencję, bo był poszukiwany i chciał trafić do zakładu karnego. Mężczyzna był pijany, miał blisko 3 promile. 

cela

Źródło: KPP Leżajsk

We wtorek po godz. 22, dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów, w powiecie leżajskim, mężczyzna został raniony nożem, przez własną babcię. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali zgłaszającego, który oświadczył, że zadzwonił na numer alarmowy, ponieważ jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. 27-latek był nietrzeźwy. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 3 promile w organizmie.

W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że 27-latek mówił prawdę, faktycznie był poszukiwany. Miał do odbycia karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności, między innymi za rozbój. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został przewieziony do zakału karnego.– informuje KPP Leżajsk


Źródło: KPP Leżajsk

Autor: Amelia Krupik

11-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mezczyzna-zglosil-interwencje-bo-chcial-zostac-aresztowany-5566