REKLAMA

Mężczyzna z zakazem sądowym po raz czwarty prowadził pod wpływem alkoholu

Prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca opla, zatrzymany do kontroli przez lubaczowskich policjantów. Ponadto 37-letni mieszkaniec gminy Wiązownica złamał obowiązujący go sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. To już czwarta jego jazda „na podwójnym gazie” od początku tego roku.

W ubiegły piątek, około godz. 5.30 w Oleszycach, policjanci lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego osobowym oplem. Badanie stanu trzeźwości 37-letniego mieszkańca gminy Wiązownica wykazało w jego organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. – informuje KPP Lubaczów

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że to nie pierwszy taki przypadek 37-latka. Mężczyzna, od początku tego roku, na terenie powiatu lubaczowskiego, był zatrzymywany do kontroli drogowej kilka razy, zawsze był nietrzeźwy. W piątek został zatrzymany po raz czwarty. Do tego wszystkiego okazało się, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący go do 2025 roku.

Opel został odholowany na parking strzeżony, a 37-latek, za kierowanie po raz kolejny w stanie nietrzeźwości i za złamanie zakazu, odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

Autor: Amelia Krupik

01-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mezczyzna-z-zakazem-sadowym-po-raz-czwarty-prowadzil-pod-wplywem-alkoholu-2362