REKLAMA

Mężczyzna miał w domu sześć sadzonek konopii

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sześć sadzonek konopi zabezpieczyli policjanci wydziału kryminalnego. Zatrzymali również mężczyznę, który je uprawiał. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli również młynek do rozdrabniania marihuany oraz gotowy narkotyk.

Informację o osobie mogącej uprawiać konopie uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego. Jak ustalili, osobą tą miał być 23-letni mieszkaniec Rzeszowa. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, gdy przyszli do jego mieszkania. Mężczyzna przyznał się do uprawy konopi, której sześć krzaków miał w mieszkania. Policjanci znaleźli tam również 2 gramy marihuany, co potwierdziło późniejsze badanie oraz młynek do rozdrabniania narkotyku. 

23-latek został zatrzymany. Mężczyzna potwierdził, że sadzonki są jego własnością i zostały przez niego wyhodowane. Również znaleziona marihuana należała do niego. Wyjaśnił, że narkotyki posiadał na użytek własny, nigdy nie palił jej z innymi osobami, nikomu ich również nie udzielał. Policjanci przedstawili mu zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania narkotyków. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

 

źródło: KMP Rzeszów

konopia rzeszow

28-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mezczyzna-mial-w-domu-szesc-sadzonek-konopii