REKLAMA

Mercedesem na skradzionych kołach

RZESZÓW. Zatrzymano dwóch podejrzanych o kradzież 4 kół. Znaleziono je w mercedesie jednego z podejrzanych. Sprawę udało się rozwiązać dzięki świadkowi zajścia.

policja-rzeszów5

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, do kradzieży doszło w piątek około 1.30 w nocy. Dwóch mężczyzn, z przyblokowego parkingu, skradło z zaparkowanego tam mercedesa cztery koła. Na podstawie przekazanych policjantom informacji podjęli oni poszukiwania mężczyzn, którzy mieli odjechać samochodem. W rejonie ulicy Dębickiej  funkcjonariusze z komisariatu na Baranówce zatrzymali poszukiwanego mercedesa.

W samochodzie znaleźli skradzione koła. Kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec Bzianki został zatrzymany. W samochodzie nie było jednak drugiego mężczyzny. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze zatrzymali go kilka godzin później w miejscu zamieszkania. Drugim podejrzanym okazał się 19-latek mieszkający w Rzeszowie.

Prowadzący sprawę policjanci przedstawili mężczyznom zarzut kradzieży. Obaj zatrzymani przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Skradzione koła policjanci już zwrócili właścicielowi.

28-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mercedesem-na-skradzionych-kolach