REKLAMA

“Medyk” zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego. Dla tych, którzy zaszczepią się na miejscu

JASIONKA, RZESZÓW / PODKARPACIE. Centrum Medyczne “Medyk” organizuje koncert Jacka Wójcickiego dla osób, które zechcą przyjechać i zaszczepić się na miejscu przeciw COVID-19. Dla chętnych udostępniony zostanie transport z parkingu przy Hali Podpromie. Wydarzenie odbędzie się w Jasionce.

Przechwytywanie_225

Foto: Jacek Wójcicki / YouTube

 

– Od początku trwania pandemii COVID-19 Centrum Medyczne Medyk organizuje szereg wydarzeń mających na celu zachęcenie mieszkańców Podkarpacia do szczepień. Chcemy w ten sposób jak najszybciej pokonać pandemię, ograniczyć transmisję wirusa i wrócić do normalności – informuje Monika Wojtaś z Działu Promocji Centrum Medycznego “Medyk”.

26 lipca br. w kompleksie Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa rzeszowski “Medyk” organizuje koncert Jacka Wójcickiego. Wydarzenie będzie dostępne dla osób, które zechcą przyjechać i zaszczepić się na miejscu przeciw COVID-19.

Podczas wydarzenia “Medyk” chce również mocno promować profilaktyczny program bezpłatnych badań diagnostycznych 40+.

– Nasi pracownicy będą pomagali w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, uzyskaniu skierowania na bezpłatne badania diagnostyczne w ramach programu 40+ i wyborze dogodnego terminu i miejsca badań – tłumaczy Monika Wojtaś.

 

Dla osób, które nie będą miały możliwości dojazdu, “Medyk” organizuje transport o godz. 15:30 i 16:30 z Parkingu Podpromie w Rzeszowie. Szczepienia będą trwały od godz. 16:00, natomiast koncert planowany jest na godz. 18:00.

Plakat_1

Źródło: Centrum Medyczne “Medyk” / materiały nadesłane

 

21-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)