REKLAMA

Medale dla pracowników Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie

JAROCIN / PODKARPACIE. Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wręczyła Medale za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie.

Z okazji jubileuszu 30-lecia Samorządu Terytorialnego w Jarocinie 28 września br. odbyła się uroczystość, w trakcie której wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wręczyła odznaczenia państwowe. Za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczonych zostało trzynastu pracowników. W uroczystości uczestniczyli: starosta niżański Robert Bednarz, wicestarosta Adam Mach oraz wójt gminy Jarocin Zbigniew Walczak.

Wicewojewoda Jolanta Sawicka pogratulowała wyróżnionym i podziękowała za ponadprzeciętne zaagnażowanie w realizację powierzonych zadań oraz godną naśladowania sumienność.

Uroczystość odbyła się w Gminnym Centrum Kultury w Jarocinie. Wydarzenie połączone było z wręczeniem statuetek i listów gratulacyjnych dla zasłużonych mieszkańców gminy, występem zespołu Jargocianie oraz zwiedzaniem wystawy.

Źródło: Podkarpacki Urząd Wojewódzki

30-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

medale-dla-pracownikow-urzedu-gminy-i-osrodka-pomocy-spolecznej-w-jarocinie-220