REKLAMA

Medale dla judoków Millenium Rzeszów na Mistrzostwach Polski do lat 22

RZESZÓW. W sobotę judocy UKJ Millenium Rzeszów zdobyli medale złoty  brązowy w zawodach indywidualnych. W niedzielę z kolei wywalczyli brązowy w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzieży. 

judo

Tytuł Mistrza Polski indywidualnie wywalczył Michał Bartusik w kat. 66 kg wygrywając w imponującym stylu wszystkie walki przed czasem  co dało mu jednocześnie tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Dużą niespodziankę sprawił kolejny judoka Millenium Rzeszów Michał Majcher wywalczając brązowy medal w kat. do 81 kg.

W niedzielnych Drużynowych Mistrzostwach Polski judocy zdobyli brązowy medal, wpisując się w historie jako pierwsi Rzeszowianie z medale na Drużynowych Mistrzostwach Polski.

W niedzielę jednocześnie w Bytomiu odbyła się pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych gdzie medal wywalczyła judoczka Millenium Rzeszów Aleksandra Grabowska w kat. 63 kg. Również na premiowanym awansem piątym miejscu znalazł się inny judoka Millenium Arkadiusz Drąg w kat.60 kg.

07-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

medale-dla-judokow-millenium-rzeszow-na-mistrzostwach-polski-do-lat-22