REKLAMA

Maturzysto, odwiedź stoisko WSIiZ, a dostaniesz ciekawą nagrodę

RZESZÓW / PODKARPACIE. 10 i 11 marca w Hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędą się Targi Edukacyjne. Maturzystów odwiedzających stoisko WSIiZ czeka mnóstwo atrakcji, przede wszystkim rzetelna informacja o ofercie edukacyjnej uczelni.

Do dyspozycji naszych gości będą dziekani poszczególnych wydziałów, wykładowcy, a także studenci, którzy opowiedzą o realiach studiowania i o ofercie. Dla każdego będziemy mieć też zestaw materiałów o studiach na naszej uczelni – informuje Marta Kołodziejczyk z Działu Promocji WSIiZ.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przygotowała dla maturzystów m.in. multimedialny quiz. Wygraną będą atrakcyjne uczelniane gadżety, które już teraz można zobaczyć na stronie sklepu WSIiZ. Quiz to nie jedyny konkurs, w którym będzie można zdobyć nagrody.

Osoby, które wykażą się dobrą znajomością naszej uczelni i oferty dydaktycznej, otrzymają przygotowane przez nas interesujące niespodzianki. Warto więc śledzić informacje na stronie internetowej uczelni – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

DSC_0043

materiał nadesłany

09-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

maturzysto-odwiedz-stoisko-wsiiz-a-dostaniesz-ciekawa-nagrode