REKLAMA

Maturzysto, nie wiesz na jakie studia się wybrać? Przyjdź na “Salon”

RZESZÓW. W dn. 21-22 września br. już po raz kolejny w Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się Rzeszowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015. Salon jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. W programie przewidziane jest – jak w przypadku tradycyjnych targów edukacyjnych – zwiedzanie stoisk, ale także wykłady i porady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dla uczniów i nauczycieli.

maturzysci

Uczniowie w jednym miejscu otrzymają komplet informacji na temat matury i wymagań rekrutacyjnych co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe. W tegorocznej, lokalnej edycji Salonu Maturzystów w Rzeszowie na stoiskach wystawowych swoją ofertę zaprezentuje wielu wystawców, w tym głównie szkoły wyższe z kraju i regionu, szkoły policealne oraz wydawnictwa edukacyjne. Dwudniowe targi edukacyjne odwiedzają przede wszystkim maturzyści i ich nauczyciele, a także uczniowie młodszych klas szkół ponadgimnazjalnych, doradcy zawodowi, rodzice.

Tegoroczny Salon Maturzystów połączony będzie z dniami otwartymi Politechniki Rzeszowskiej. Uczelnia otwiera swoje drzwi, aby młodzi ludzie mogli jednocześnie sami przekonać się jak wyglądają m.in. sale dydaktyczne i laboratoria, w których prowadzone są zajęcia. Ponadto będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą Politechniki Rzeszowskiej oraz pozyskać informacje o warunkach rekrutacji na wybrany kierunek studiów.

Oficjalne otwarcie Rzeszowskiego Salonu Maturzystów w Politechnice Rzeszowskiej zaplanowano 21.09 o godz. 10.00 w sali S1, bud. S, Wydział Zarządzania. Stoiska wystawców rozmieszczone będą w bud. Z przy ul. Akademickiej 8.

15-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

maturzysto-nie-wiesz-na-jakie-studia-sie-wybrac-przyjdz-na-salon-maturzystow