REKLAMA

Matka pobiła 5-miesięczną córeczkę? Areszt dla 22-latki!

RZESZÓW, JASŁO, GORLICE. Gorlicki sąd rejonowy zdecydował, że 22-letnia matka 5-miesięcznej Milenki, która w ciężkim stanie trafiła do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie, została tymczasowo aresztowana. Przedstawiono jej dwa zarzuty.

s4_kto_jest_winny_pobicia_pieciomiesiecznej_dziewczynki_1607342318_23247
Foto: halogorlice.info

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach, w poniedziałek 7 grudnia 22-letnia mieszkanka Biecza (województwo małopolskie) w Sądzie Rejonowym w Gorlicach usłyszała zarzut znęcania się nad swoją 5-miesięczną córeczką oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na jej zdrowiu. Ojciec dziecka został zwolniony po przesłuchaniu i ma obecnie status świadka.

5-miesięczna dziewczynka trafiła do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie w piątek (4 grudnia br.) wieczorem. Prawdopodobnie została dotkliwie pobita.

Dziewczynka najpierw trafiła do lekarzy w Gorlicach, później przetransportowano ją do Jasła, a ostatecznie znalazła się ona w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 2 w Rzeszowie. Dziecko w stanie zagrożenia życia zostało zoperowane przez rzeszowskich neurochirurgów i przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Matka dziewczynki została zatrzymana przez policję w piątkowy wieczór. W sobotę to samo spotkało jej ojca. 22-latkowie z gminy Biecz w momencie zatrzymania byli trzeźwi.

Niemowlę przebywa na oddziale intensywnej terapii dla dzieci w KSW nr 2 w Rzeszowie. Jej stan jest nadal bardzo ciężki.

Źródło: red., halogorlice.info

07-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

matka-pobila-5-miesieczna-coreczke-areszt-dla-22-latki-5964-00r2kc