REKLAMA

Mateusz Maciejczyk nowym radnym Rady Miasta Rzeszowa (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mateusz Maciejczyk, związany z Polskim Stronnictwem Ludowym, został nowym radnym Rady Miasta Rzeszowa.

239417156_1840003836204228_109399785527844408_n

 

Mateusz Maciejczyk zastąpił w Radzie Miasta Rzeszowa obecną wiceprezydent Rzeszowa Jolantę Kaźmierczak. Ślubowanie złożył we wtorek, tuż przed rozpoczęciem sesji Rady Miasta Rzeszowa.

Rada Miasta Rzeszowa ma nowego radnego. Jest nim Mateusz Maciejczyk, aktywista społeczny z osiedla Baranówka. Mateusz w radzie miasta zastąpił Jolantę Kaźmierczak, wiceprezydenta Rzeszowa. Nowemu radnemu życzę wielu świetnych inicjatyw, które będą budowały i rozwijały nasze  miasto – napisał na Facebooku, gratulując nowemu radnemu, Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 

Mateusz Maciejczyk ma 35 lat. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Prawa oraz studia podyplomowe na WSIE w kierunku: Gospodarka nieruchomościami. Ukończył również podyplomowe studia menadżerskie Executive Master Business of Administration (EMBA) i nostryfikował dyplom w Londynie.

Kształcił się także w Apsley Business School of London (Wielka Brytania) i CH w Warszawie, a także był stypendystą Universita degli Studi di Bari Aldo Moro (Włochy).

Nowy rzeszowski radny należy do PSL od 2005 roku. Obecnie jest członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego PSL i członek Zarządu Grodzkiego PSL w Rzeszowie.

Maciejczyk już w wieku 19 lat został wybrany przez mieszkańców osiedla Baranówka do samorządowej Rady Osiedlowej. Obecnie jest przewodniczącym Samorządowej Rady Osiedla Baranówka i Rady Osiedla Baranówka RSM.

 

Zdjęcia: Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

 


24-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)