REKLAMA

MATEUSZ MACIEJCZYK: Karta mieszkańca będzie obowiązywała od 6 roku życia (VIDEO)

RZESZÓW. Na wtorkowej IV Sesji Rady Miasta Rzeszowa nowej kadencji, radni przyjęli uchwałę w sprawie wprowadzenia programu „Rzeszowska Karta Mieszkańca” Pytamy radnego Mateusza Maciejczyka, o kwestie związane z zachęceniem kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców do meldunku w Rzeszowie, w kontekscie udogodnień wynikających z tego programu. Karta mieszkańca będzie dostępna przede wszystkim z formie aplikacji. Będzie sukcesywnie integrowana z Rzeszowską Kartą Rodziny, Rzeszowską Kartą Miejską, Kartą Seniora, co pozwoli na lepszą organizację uprawnień mieszkańców. Karta stanie się również rozwinięciem i odświeżeniem obecnie funkcjonującej już aplikacji mobilnej „Rzeszów To MY”, która pozwala m.in.: na łatwe przesłanie zgłoszeń dotyczących uszkodzeń w infrastrukturze miejskiej, zapoznanie się z aktualnościami dotyczącymi Rzeszowa, kalendarzem imprez, uzyskanie informacji o miejskiej edukacji, konsultacjach społecznych, podatkach, ostrzeżeniach czy utrudnieniach drogowych. źródło: UM Rzeszowa zdj. archiwum redakcji video: materiał własny

MATEUSZ MACIEJCZYK: Karta mieszkańca będzie obowiązywała od 6 roku życia (VIDEO)

RZESZÓW. Na wtorkowej IV Sesji Rady Miasta Rzeszowa nowej kadencji, radni przyjęli uchwałę w sprawie wprowadzenia programu „Rzeszowska Karta Mieszkańca”

Pytamy radnego Mateusza Maciejczyka, o kwestie związane z zachęceniem kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców miasta do meldunku w Rzeszowie, w kontekście udogodnień wynikających z tego programu.

Karta mieszkańca będzie dostępna przede wszystkim z formie aplikacji. Będzie sukcesywnie integrowana z Rzeszowską Kartą Rodziny, Rzeszowską Kartą Miejską, Kartą Seniora, co pozwoli na lepszą organizację uprawnień mieszkańców. Karta stanie się również rozwinięciem i odświeżeniem obecnie funkcjonującej już aplikacji mobilnej „Rzeszów To MY”, która pozwala m.in.: na łatwe przesłanie zgłoszeń dotyczących uszkodzeń w infrastrukturze miejskiej, zapoznanie się z aktualnościami dotyczącymi Rzeszowa, kalendarzem imprez, uzyskanie informacji o miejskiej edukacji, konsultacjach społecznych, podatkach, ostrzeżeniach czy utrudnieniach drogowych.

źródło: UM Rzeszowa

zdj. archiwum redakcji

video: materiał własny

29-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)