REKLAMA

Masz talent aktorski? Przyjdź na casting

RZESZÓW. Poszukiwani młodzi aktorzy do najnowszego filmu fabularnego.

W najbliższą sobotę organizuję w Rzeszowie casting do mojego nowego filmu, który de facto powstanie na Podkarpaciu w najbliższych miesiącach – zapowiada reżyser Piotr Brożek.

Film opowiada historię dziewczyny poszukujące własnej tożsamości w drapieżnym świecie nastolatków. Bohaterka postawiona pod ścianą, musi wybrać między młodzieńczą miłością a prawdziwą przyjaźnią.

Poszukiwani są chłopak i dziewczyna wieku od 13 do 19 lat .

Na tym etapie castingu jedyne kryterium to wiek, ponieważ z doświadczenia wiem, że często młodzież zbyt mocno sugeruje się opisami bohaterów i przynosi to negatywny efekt na samym przesłuchaniu – wyjaśnia Brożek.

Casting odbędzie się  23 maja (sobota) w godzinach od 10 do 18 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24 (za Galerią Grafficą).

Piotr Brożek jest absolwentem reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej, autorem filmów “Sztorm”, “Niepamięć” i asystentem reżysera w filmach “Miłość”, “Bogowie”.

foto. nagłówek: flickr.com/MACSD

20-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

masz-talent-aktorski-przyjdz-na-casting