REKLAMA

Masz pomysł na biznes? Dołącz do Startup Mixer

27 kwietnia 2016 r. o godzinie 17:00 w Hotelu Hetman Rzeszów przy ul. Langiewicza 29b w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Startup Mixera organizowana pod Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Startup Mixer to cykliczne spotkania biznesowe.

start

foto: UM Rzeszów

Konferencje organizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Biuro Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszowa.

Gościem specjalnym będzie Błażej Wojtyła, CEO i współzałożyciel Jazzy Innovations, firmy tworzącej innowacyjne oprogramowanie dla klientów na całym świecie – od San Francisco przez Londyn aż po Koreę Południową. Od kilku lat aktywnie działa wraz ze swoim zespołem w szeroko rozumianej branży internetowej. Wspólnie tworzą również nagradzane w Polsce i za granicą rozwiązania autorskie, dzięki którym m.in. wygrali Wirtualny Hackathon IBM, Startup Weekend Kraków 2012, a także brali udział w akceleratorze Startup Wise Guys w Estonii oraz na zaproszenie Europejskiej Agencji Kosmicznej – w Space AppCamp we Włoszech. W 2013 roku ich produkt został wybrany przez JIC jednym z 10 najlepszych „High-tech startups in Central Europe You Should Know About”.

W spotkaniu wezmą udział animatorzy Platform Startowych, każdy z uczestników będzie mógł skonsultować swój pomysł biznesowy, zadać najważniejsze pytania. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w sesjach mentorskich z przedstawicielami Platform Startowych proszeni są o wysłanie informacji na adres: rzeszow@inkubatory.pl z dopiskiem: Platformy startowe – sesje.

Platformy startowe dla nowych pomysłów do program akceleracyjny adresowany do pomysłodawców, którzy chcą rozwijać swój bizmes w jednym z pięciu województw makroregionu Polska Wschodnia (podkarpackie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie). Celem programu jest pomoc w budowaniu innowacyjnego produktu lub usługi oraz opracowanie skalowanego pomysłu biznesowego.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Zachęcamy do wzięcia ze sobą wizytówek i dołączenia do wydarzenia pod adresem: http://mixeredycjakwietniowa.evenea.pl/

za: www.rzeszow.pl

26-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

masz-pomysl-na-biznes-dolacz-do-startup-mixer-az003