REKLAMA

Masa Krytyczna znów przejedzie ulicami Rzeszowa by promować powstanie nowych przejazdów rowerowych

RZESZÓW. Dziś o godz. 18:00 odbędzie się kolejny przejazd Masy Krytycznej, organizowany przez stowarzyszenie Rowery Rzeszów pod hasłem „Jedziemy po przejazdy rowerowe”, by promować pomysł, który zgłoszono w tym roku do Budżetu Obywatelskiego. 

bike

 

ZDJ.: sxc.hu

W tym roku do akcji przyłączyła się również Politechnika Rzeszowska. Start trasy mieścił się będzie na Rynku. Wyjazd planowany jest na godz. 18.00. Uczestnicy najpierw udadzą się na parking Politechniki przy ul. Powstańców Warszawy, gdzie dołączy grupa z „Jazdy Technicznej” Politechniki Rzeszowskiej. Tam też uczestnicy otrzymają szprychówki.

Kolejna część trasy to ulice: łowackiego, Szopena, pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego, Poznańską, Emilii Plater, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Sikorskiego, Rejtana, Paderewskiego, Kwietniową, Mieszka I, Lwowska, Piłsudskiego, Głowackiego, Fredry, pl. Kilińskiego, Grottgera, Asnyka, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Kościuszki.

Zakończenie trasy odbędzie się na Rynku, ok godz. 20.00, gdzie odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników przejazdu.

30-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

masa-krytyczna-znow-przejedzie-ulicami-rzeszowa-by-promowac-powstanie-nowych-przejazdow-rowerowych