REKLAMA

Martwe małżeństwo zostało znalezione w mieszkaniu w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa. Wczoraj, ciała małżonków zostały znalezione w ich mieszkaniu w Rzeszowie. To 70-letni mężczyzna i 65-letnia kobieta. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

mał
Wczoraj około godz. 20, policjanci zostali zawiadomieni przez kobietę, że od dwóch dni nie może skontaktować się ze swoimi rodzicami. Po sprawdzeniu w rzeszowskich szpitalach i rozpytaniu sąsiadów, okazało się że żadne z nich nie trafiło do placówki medycznej i od kilku dni nie było widziane przez mieszkanców bloku. W związku z tym funkcjonariusze postanowili wejść do ich mieszkania. Ponieważ drzwi były zamknięte strażacy wyważyli je. W sypialni, znaleziono dwa ciała – 70-letniego mężczyzny i jego 65-letniej żony.

Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla miasta Rzeszów prowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Na ciele kobiety ujawniono obrażenia głowy, natomiast przy ciele mężczyźny leżały tabletki i butelka alkoholu. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciał zmarłych do dalszych badań. Trwa wyjaśnienie okoliczności ich śmierci.

KMP Rzeszów

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GRANICA BIAŁORUSKA: LASERY przeciwko STRAŻY GRANICZNEJ, przekroczenie granicy w Kuźnicy

tvPolska

17-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)