REKLAMA

Marszałek Ortyl dziękuje mieszkańcom za udział w wyborach prezydenckich

RZESZÓW / PODKARPACIE. Marszałek województwa podkarpackiego podziękował mieszkańcom podkarpacia za udział w wyborach prezydenckich. Władysław Ortyl nie krył dumy z wysokiej frekwencji w regionie.

A88A8187

Foto: Michał Mielniczuk / UMWP

Marszałek podkarpacki Władysław Ortyl w specjalnym liście do mieszkańców podziękował za wzięcie udziału w “swoistym święcie demokracji”. Marszałek podkreślił, że pandemia koronawirusa nie wpłynęła negatywnie na liczne pojawienie się przy urnach wyborczych mieszkańców Podkarpacia.

Władysław Ortyl zwrócił w liście uwagę na to, że preferencje wyborcze różniły się, ale, jak stwierdził, właśnie na tym polega demokracja, o którą Polska musiała przez długi czas walczyć.

Niezależnie od wyniku głosowania, który dla jednych był satysfakcjonujący, dla innych nie, wszyscy powinniśmy czuć dumę z faktu licznego udziału Polaków w wyborach, w tym także mieszkańców Podkarpacia. Ja jestem z Państwa bardzo dumny! – nie krył zadowolenia Władysław Ortyl.

Marszałek dodał, że teraz, gdy powyborcze emocje już opadają, wszyscy muszą skupić się na współdziałaniu w imię dobra kraju – “na budowaniu jej gospodarczej i społecznej siły”.

Gratuluję zwycięzcy wyborczego sukcesu. Wierzę, że dobrze spożytkuje pokładane w nim społeczne zaufanie, które jest powodem do dumy, ale też wielką odpowiedzialnością i zobowiązaniem wobec wszystkich Polaków – podsumował marszałek Ortyl.

Źródło: UMWP

16-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

marszalek-ortyl-dziekuje-mieszkancom-za-udzial-w-wyborach-prezydenckich-6999-00r2kc