REKLAMA

Mariusz T. pozostanie na wolności. Sąd odrzucił zażalenia.

RZESZÓW. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie oddalił dziś zażalenie Dyrektora Zakładu Karnego w Rzeszowie, który wnioskował o izolowanie Mariusz T. do czasu uprawomocnienia się wyroku w sprawie umieszczenia go w ośrodku terapeutycznym. Sąd odrzucił również zażalenie pełnomocnika byłego skazanego rzeszowskiego więzienia, który chciał przedłużenia terminu na odniesienie się do opinii biegłych.sad_apelacyjny

Roman Skrzypek, rzecznik sądu poinformował dziś na konferencji prasowej, że Mariusz T. nie będzie izolowany do czasu rozstrzygnięcia wniosku o umieszczenie go w zamkniętym ośrodku terapeutycznym w Gostyninie.

Sąd Apelacyjny zmodyfikował jednak nieco środki zabezpieczające. Mariusz T. nie może opuszczać domu w godz. od 22:00 do 07:00. W dalszym ciągu pozostaje one również pod stałym nadzorem policji i nie może wyjeżdżać z kraju.

Sąd odrzucił również formalny wniosek pełnomocnika Mariusza T., którzy żądał, by wydłużyć mu z 7 do 21 dni termin na odniesienie się do opinii biegłych.

Sprawa odnośnie umieszczenia byłego więźnia Zakładu Karnego w Rzeszowie w ośrodku terapeutycznym odbędzie się 3 marca.

ZDJ.: wikipedia.pl

17-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

mariusz-t-pozostanie-na-wolnosci-sad-odrzucil-zazalenia