REKLAMA

RZESZÓW: Marihuana w mieszkaniu. 24 i 26-latek zatrzymani przez policję

RZESZÓW. Policjanci w wydziału kryminalnego przeszukali mieszkanie 24-latka z Rzeszowa i znaleźli w nim prawie 80 gramów marihuany. Chłopak odpowie teraz z uprawę, udzielanie i handel narkotykami. Razem z nim policja zatrzymała jego wspólnika.

Na trop mężczyzny wpadli policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Z posiadanych informacji wynikało, że 24-letni mieszkaniec Rzeszowa posiada zabronione środki odurzające. W czwartek do jego mieszkania przyjechali funkcjonariusze. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się, że ma z narkotykami coś wspólnego. Jednak przeszukanie zaprzeczyło temu. W mieszkaniu policjanci znaleźli susz roślinny, wagi elektroniczne i nasiona. Badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Po zważeniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 79 gramów marihuany.

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a policjanci zajęli się wyjaśnieniem okoliczności sprawy. Poczynione ustalenia wskazują, że podejrzany udzielał i sprzedawał narkotyki innym osobom. W czwartek kryminalni zatrzymali jego wspólnika. 26-letni mieszkaniec Rzeszowa sprzedawał narkotyki otrzymane od kolegi. Na podstawie zebranych materiałów policjanci przedstawili mu zarzuty posiadania i handlu niedozwolonymi substancjami odurzającymi. Młodszy z zatrzymanych odpowie za uprawę, udzielanie i handel narkotykami.

W piątek prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

narkotyki1

KWP

02-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

marihuana-w-mieszkaniu-24-i-26-latek-zatrzymani-przez-policje