REKLAMA

Marek Krajewski spotka się z czytelnikami w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. 25 października w centrum handlowym Millenium Hall odbędzie się spotkanie z Markiem Krajewskim, autorem bestsellerowych powieści kryminalnych. Pisarz będzie promował w Rzeszowie swoją nową książkę.

marek_krajewski_znak_wroclaw_23-09-2019_radoslaw_kazmierczak_2935

Foto: Radosław Kaźmierczak / materiały prasowe

„Mock. Golem” to już dziesiąta książka o przygodach wrocławskiego detektywa Eberharda Mocka. Jej akcja toczy się w 1920 roku. Zmagający się z nałogiem Mock próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia małej dziewczynki, Rosemarie. Każdy jego ruch śledzi tajne sprzysiężenie – sekta „mesjaszy". Marek Krajewski, autor książki, spotka się z czytelnikami w Empiku w Millenium Hall. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 18:00 na placu eventowym Millenium Hall (obok Pizza Hut).

Marek Krajewski to autor osiemnastu bestsellerowych powieści kryminalnych tłumaczonych na dwadzieścia języków, laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych, a także filolog klasyczny, miłośnik filozofii i logiki. W najnowszej książce pt. „Mock. Golem” autor zabiera czytelników do dekadenckiego Wrocławia „dzikich, zepsutych i złotych lat dwudziestych”. W takich okolicznościach Eberhard Mock zmaga się z najstraszniejszym ze swoich demonów – demonem alkoholizmu. Każdego dnia walczy z samym sobą i próbuje rozwikłać mroczną tajemnicę zaginięcia trzyletniej Rosemarie. Wie, że jeśli odnajdzie dziewczynkę, raz na zawsze wyrwie się ze szponów nałogu.

To wszystko można znaleźć w pierwszym thrillerze kryminalnym mistrza Marka Krajewskiego, który z okazji 20-lecia swojej twórczości postanowił podwójnie zaskoczyć czytelników: w maju zaczytywali się w „Dziewczynie o czterech palcach”, a teraz mogą świętować powrót do cyklu o najsłynniejszym w Polsce komisarzu „retro” – Eberhardzie Mocku.

Źródło: materiały nadesłane

23-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

marek-krajewski-spotka-sie-z-czytelnikami-w-rzeszowie-9119-00r2kc