REKLAMA

Marcin Warchoł zebrał 5,5 tys. podpisów i zgłosił kandydaturę (VIDEO)

|

Marcin Warchoł zebrał 5,5 tys. podpisów i zgłosił kandydaturę (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Udało się zebrać nie tylko wystarczającą ilość podpisów, ale niemal dwa razy więcej – mówił kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł, tuż przed złożeniem w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie podpisów wymaganych do rejestracji swojej kandydatury na urząd prezydenta Rzeszowa.

Przechwytywanie_165
Foto: Marcin Warchoł / Facebook

Marcin Warchoł zebrał ponad 5,5 tysiąca podpisów mieszkańców Rzeszowa. We wtorek postanowił zgłosić swoją kandydaturę w Krajowym Biurze Wyborczym w Rzeszowie.

Nie stoją za mną wielkie machiny partyjne, polityczne, jak za innymi kandydatami. Dzięki wielkiemu wsparciu mieszkańców naszego wspaniałego miasta i wielu wolontariuszy, którzy pomagali mi na co dzień podpisy zbierać, mamy ich w tej chwili już ponad 5,5 tysiąca – zadeklarował kandydat na prezydenta Rzeszowa, dodając, że kolejne podpisy nadal spływają.

Marcin Warchoł mówił o tym, że zbieranie podpisów było dla niego okazją do rozmów i “inspirujących pomysłów”.

Dziękuję ogromnie za każdą rozmowę, za każde spotkanie. Są to bezcenne doświadczenie i ufam, że razem będziemy mogli kontynuować rozwój Rzeszowa i tę dobrą kontynuację wspólnie realizować – zaznaczył.

 

Szczególne podziękowania kandydat skierował do swojej najbliższej rodziny – żony, dwóch córek i syna.

Chciałem podziękować w sposób szczególny mojej rodzinie – mojej żonie, Kornelii, Ksaweremu, Klara jest za mała, ma dopiero półtora roku. Dzieci dzielnie zbierały podpisy w pamiętną sobotę, kiedy to później poszliśmy na wszyscy lody. I za co, spotkało nas wiele nieprzyjemności. Dzieci były wtedy głodne, spragnione i jak zobaczyły te lody przy Grunwaldzkiej, to tak, jakby zobaczyły niemalże wodę na pustyni. Dlatego serdecznie dziękuję za ich poświęceniemówił wiceminister, odnosząc się do krytyki, która spłynęła na niego po publikacji zdjęć i filmów ukazujących, że tego dnia nie zawsze zakrywał usta i nos maseczką.

Pod koniec konferencji Marcin Warchoł podziękował byłemu prezydentowi Tadeuszowi Ferencowi za okazane wsparcie w trakcie zbiórki podpisów.

Chylę czoła przed zaangażowaniem i wsparciem ze strony pana prezydenta. Panie prezydencie, serdecznie dziękuję i nigdy pana nie zawiodę. Razem będziemy nadal rozwijać nasze wspaniałe miasto – zakończył kandydat na prezydenta Rzeszowa.

 

Źródło: Marcin Warchoł / Facebook

Video: Marcin Warchoł / Facebook

13-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.