REKLAMA

Marcin Warchoł zaprosił kontrkandydatów na debatę o korkach (VIDEO, FOTO)

|

Marcin Warchoł zaprosił kontrkandydatów na debatę o korkach (VIDEO, FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Marcin Warchoł zaprosił swoich wszystkich kontrkandydatów do debaty o korkach w mieście, która odbędzie się w sobotę w jego sztabie wyborczym. – Mam nadzieję, że interesy partyjne nie przesłonią tego, co jest najważniejsze – wspólnej pracy na rzecz Rzeszowa – mówił kandydat na piątkowym briefingu prasowym.

ND4_0110

Foto: Sztab Marcina Warchoła

 

Rzeszów to nasze wspólne dobro, dlatego o tym co najważniejsze jest to, byśmy wspólnie nad tym dyskutowali i wspólnie pracowali – rozpoczął Marcin Warchoł.

 

Kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa podkreślał, że podczas jego rozmów z mieszkańcami najczęściej wskazywanym przez nich problemem są korki.

Dlatego dziś chcę zaprosić wszystkich kandydatów startujących w wyborach na debatę o korkach w naszym mieście, na jutro, na godzinę 11:00 do mojego sztabu. Mam nadzieję, że interesy partyjne nie przesłonią tego, co jest najważniejsze – wspólnej pracy na rzecz Rzeszowa. Zapraszam serdecznie – powiedział Marcin Warchoł.

 

28-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

marcin-warchol-zaprosil-kontrkandydatow-na-debate-o-korkach-video-foto-4215-00r2kc