REKLAMA

Marcin Warchoł z programem dla osiedla Załęże (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałkowe popołudnie Marcin Warchoł odwiedził osiedle Załęże. Kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa przedstawił swój program dla jego mieszkańców.

1_76

 

Kandydat zwracał uwagę na to, że rozbudowa infrastruktury w postaci żłobka jest konieczna na tak dynamicznie rozwijającym się osiedlu, jak Załęże.

Osiedle się rozbudowuje, przybywa tutaj wiele rodzin z dziećmi i koniecznie potrzeba tutaj tego żłobka – mówił Marcin Warchoł.

Rozmawialiśmy już przy poprzednich okazjach także o budowie boiska ze sztuczną nawierzchnią, jak Państwo wiecie Korona awansowała do 3. ligi i ta infrastruktura absolutnie powinna się tutaj poprawić – dodał Warchoł, gratulując przy okazji awansu prezesowi Klubu, któremu wręczył piłkę z podpisami zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej.

 

Wiceminister mówił również o tym, że na Osiedlu Załęże chce zrealizować jeden ze swoich kluczowych postulatów, jaki przedstawił w Hattricku Warchoła. Mowa o rozwoju miejsc do rekreacji. Takie miejsce w przyszłości widzi on w Lasku Dębina.

Lasek znajdujący się we własności Nadleśnictwa Głogów, mógłby być takim miejscem, będę rozmawiał, by rozpocząć jego rewitalizację, by było tam m.in. miejsce do spotkań czy wytchnienia dla mieszkańców – obiecał.

4_28

Marcin Warchoł zobowiązał się także do rozwiązania problemów infrastrukturalnych osiedla, m.in. do budowy prawoskrętu – wyjazdu z ul. Załęskiej, czy przejazdu kolejowego i rampy na ulicy Załęskiej.

 

Główne punkty programu Marcina Warchoła dla osiedla Załęże, to:
1. Budowa żłobka.
2. Budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią.
3. Nowe linie autobusowe.
4. Miejsce do rekreacji i wypoczynku.

 

 

Źródło, foto: Sztab Marcina Warchoła

07-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)