REKLAMA

Marcin WARCHOŁ o EKSPERYMENTACH medycznych w SZKOŁACH

|

Marcin WARCHOŁ o EKSPERYMENTACH medycznych w SZKOŁACH

Marcin WARCHOŁ o EKSPERYMENTACH medycznych w SZKOŁACH.

Nie pracujemy nad projektem ustawy, który będzie segregowała Polaków w przypadku osób osób zaczepionych, czy nie zaszczepionych – mówi M. Warchoł, wiceminister sprawiedliwości.

03-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Zbyszek2021-09-03 22:53:29
0 0
Panie ministrze.Pewno sam Pan w to nie wierzy, co pan mówi.Wysyłanie pracowników niezaszczepionych na urlopy bezpłatne nie jest segregacją ?Straszenie dzieci w szkołach, czy rodziców nie pozwalających szczepić swoje dzieci nie jest segregacją ?Minister niedzielski obiecuje Lockdaun dla województw o najmniejszym wyszczepieniu mieszkańców nie jest segregacją ?Zakaz wchodzenia na imprezy sportowe niezaszczepionych nie jest segregacją ?.A może Sejm pracuje nad tworzeniem gett dla niezaszczepionych ?.Dajcie ludziom żyć.Był Pan wyleczony Amantadyną, to mów Pan o tym a nie o tym szaleństwie covidowo--szczepionkowym, bo już nie mało młodych, zdrowych sportowców zmarło nagle po szczepionce.Nigdy tak nie było, żeby młodzi umierali w nocy nagle nie budząc się rano.
marcin-warchol-o-eksperymentach-medycznych-w-szkolach-7196