REKLAMA

Marcin Warchoł: Dziękuję mieszkańcom za tysiące spotkań i rozmów (VIDEO, FOTO)

|

Marcin Warchoł: Dziękuję mieszkańcom za tysiące spotkań i rozmów (VIDEO, FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na 13 z 33 osiedli, które w ostatnim dniu kampanii objeżdża Marcin Warchoł została zorganizowana konferencja prasowa. Kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa podziękował w trakcie niej mieszkańcom i przypomniał najważniejsze założenia swojego programu.

3_42

Rzeszów jest miastem ludzi pracowitych, obserwuję to od rana do wieczora, gdy spotykamy się z setkami osób każdego dnia. Te wszystkie rozmowy upewniają mnie w jednym – w słuszności programu “Hattrick Warchoła” – postawieniu na służbę zdrowia, odkorkowanie Rzeszowa i zwiększenie liczby miejsc wypoczynku i rekreacji. Jestem kandydatem konkretnych działań, tak jak pracowałem jako poseł – mówił Marcin Warchoł.

Kandydat przypomniał, że jednym z jego priorytetów będzie również tworzenie zielonego Rzeszowa, współpraca z deweloperami w zakresie tworzenia terenów zielonych przy nowych osiedlach, parków, infrastruktury dla dzieci, czy ścieżek rowerowych.

Wiceminister przypomniał również, że przed kampanią zajmował się m.in. sprawą budowy PCLA, czy obwodnicy południowej.

 

2_45

Wspierałem te projekty jako poseł z Rzeszowa, zanim w ogóle zaczęła się kampania wyborcza i zanim inni kandydaci zwrócili na te potrzeby uwagę – podkreślił Marcin Warchoł.

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie spotkania, do zobaczenia na kolejnych osiedlach i przy urnach 13 czerwca! – podsumował, zachęcając do głosowania kandydat.

 

Źródło, foto: Sztab Marcina Warchoła

Video: Rzeszów24.pl

11-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

marcin-warchol-dziekuje-mieszkancom-za-tysiace-spotkan-i-rozmow-video-foto-1934-00r2kc