REKLAMA

Marcin Możdżonek odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów! (WIDEO)

Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów, Marcin Możdżonek nie jest już zawodnikiem “Pasów”. Wobec przedłużającej się kontuzji siatkarza, klub i zawodnik postanowili rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron.

Przechwytywanie_44

Foto: YouTube / Asseco Resovia Rzeszów

Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Ale fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym meczu – mówi Marcin Możdżonek. – Dziękuję kibicom, wszystkim osobom w klubie za czas spędzony tutaj – dodaje.

Marcin Możdżonek w PlusLidze rozegrał do tej pory 16 sezonów, wystąpił w 366 meczach, zdobył łącznie 2267 punktów, z czego aż 735 po blokach. Grał w AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara, Cuprum Lubin, a od 2016 roku w Asseco Resovii Rzeszów.

Na swoim koncie ma wiele tytułów mistrza Polski, Puchary Polski, a także sukcesy z reprezentacją Polski. Zdobył mistrzostwo świata seniorów i juniorów, mistrzostwo Europy, a także wygrywał Ligę Światową.

Dziękujemy Marcinowi za grę w barwach Asseco Resovii i życzymy powodzenia! Wraz z kibicami w hali Podpromie będziemy chcieli pożegnać naszego byłego kapitana przed meczem z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, 26 lutego – informuje Asseco Resovia Rzeszów na swojej stronie internetowej.

Źródło: assecoresovia.pl, YouTube

17-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)