REKLAMA

MARCIN FIJOŁEK. Dla mnie niezrozumiała jest reakcja i decyzja większości Rady Miasta

RZESZÓW / SESJA RADY MIASTA. RZESZÓW / Trwa 79. Sesja Rady Miasta Rzeszów. Uchwała w sprawie zmian budżetu Miasta Rzeszowa na rok 2023 wywołała emocjonującą dyskusję. Rada Miasta zdecydowała również o emisji Obligacji.

Radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości przygotowali projekt Uchwały w sprawie przyjęcia kierunków opracowania Rzeszowskiego programu budowy chodników i poprawy bezpieczeństwa pieszych. Projekt został zdjęty z obrad.

Nie twierdzimy że przedsięwzięcia nie są realizowane naszą intencją było przedstawienie takiego harmonogramu żeby określić priorytety. Chcielibyśmy żeby miasto wskazało które inwestycje planuje realizować w danym roku, żeby ten program był rzeczywiście wiążący z punktu widzenia tworzenia czy programowania budżetu. Żeby przyjrzeć się i zrobic taki przegląd ulic w Rzeszowie mi zlokalizować te miejsca które są szczególnie newraligiczne i trudne  z punktu widzenia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pieszych – mówi Marcin Fijołek przewodniczący Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Rzeszowa

Więcej informacji na  https://fb.watch/kIk9U-ifKc/

23-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)